Konkursy i projekty

Przyroda Polska

Aktualności i wydarzenia

Konkurs realizowany w ramach projektu Drużyna Leszego

05 września 2022

Zapraszamy do udziału w konkursie promującym proekologiczne postawy. Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży z powiatów: lipskiego, zwoleńskiego i radomskiego. Jak się zgłosić? W grupie min. 3 osób, według zadania dla danej kategorii wiekowej, przygotuj rysunek, ulotkę, folder, komiks, film lub serię zdjęć z komentarzem i wyślij do 22 września br. na adres: kontakt@dzialamy.org.pl

Szkoły, które zgłoszą zainteresowanie akcją i których uczniowie wezmą udział w konkursie otrzymają plansze edukacyjne i niespodziankę. Na laureatów czekają cenne nagrody.

REGULAMIN I FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: www.dzialamy.org.pl

 

Konkurs jest realizowany w ramach projektu pn. Drużyna Leszego sfinanowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

Działania zaplanowane w projekcie dotyczą m.in. promocji postaw proekologicznych i zwiększania poziomu świadomości wpływu człowieka na środowisko. W jego ramach zaplanowano m.in. warsztaty z upcyklingu, warsztaty biznesowe mające na celu ukazanie potencjału eko, spotkanie w eko sadzie wraz z omówieniem ekologicznych metod ochrony i wiele innych. Zerkaj na www.dzialamy.org.pl i www.facebook.com/novaperspektywa, informujemy tu na bieżąco o naszych działaniach i oferujemy materiały do pobrania.

 

 

 

 

Zarządy okręgowe

Gdzie jesteśmy?

Liga Ochrony Przyrody

ul. Tamka 37/2, 00-355 Warszawa

email: zg@lop.org.pl,

tel: 22 828 65 82, Fax: 22 828 65 80

 

Partner Strategiczny