Reklama
SP nr 11 w Toruniu - tradycja "Debat Ekologicznych"

alt

Relacja z wydarzeń organizowanych przez SK LOP w Szkole Podstawowej nr 11 w Toruniu.

Tradycją Szkoły Podstawowej nr 11 im. Pabla Nerudy w Toruniu jest przygotowywanie międzyszkolnych konkursów o charakterze ekologicznym. W tym roku, 14 czerwca, podsumowano plastyczny konkurs ekologiczny pt. „Mniej odpadów – czyste środowisko”. W imprezie tej uczestniczył też przedstawiciel ZO LOP w Toruniu. Na podkreślenie zasługuje aspekt ekologiczny, który ma uzmysłowić dzieciom i młodzieży konieczność recyklingu naszych odpadów, z których większość powinna trafiać do ponownego przetworzenia. Będzie to zaprzeczeniem znanego powiedzenia: „co z oczu, to z myśli”. Należy również z uznaniem dodać, że każdorazowo debaty te mają ciekawą oprawę i przebieg, co jest niewątpliwie zasługą Pani Marii Narczewskiej, która opiekuje się Szkolnym Kołem LOP.

alt

Toruń, dnia 22.09.2012

 

Przygotował : Jan Brzeziński – Zarząd Okręgu LOP w Toruniu

 

Wygraj konkursy

 • Konkurs na opracownie Eko szlaków

   

  Liga Ochrony Przyrody w ramach projektu „Znak Natury – wsparcie gmin w racjonalnym wykorzystaniu zasobów przyrodniczych w zrównoważonym rozwoju obszarów Natura 2000 w zakresie turystyki”,ogłasza konkurs na wykonanie opisu szlaku turystycznego pieszego bądź rowerowego najlepiej ukazującego walory przyrodniczo-turystyczne gminy,  a także wartości kulturowe i historyczne danej gminy. Do wygrania cenne nagrody.

  See the current cymbalta cost from your local pharmacies so that you can save money the next time you purchase your medications. Generic Lipitor price best.

  zobacz więcej
 • Ogólnopolski konkurs fotograficzny „W ujściach bałtyckich rzek” 2014

  Polskie Towarzystwo turystyczno-krajoznawcze, Pomorska Komisja Fotografii Krajoznawczej w Gdańsku i Liga Ochrony Przyrody Okręg w Gdańsku ogłaszają OGÓLNOPOLSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY pod patronatem Komisji Fotografii Krajoznawczej ZG PTTK i Centrum Fotografii Krajoznawczej PTTK oraz Zarządu Głównego Ligi Ochrony Przyrody.
  Low cost for generic Vardenafil. Generic Levothyroxine cost.

  zobacz więcej
 • Ogólnopolski konkurs fotograficzny "Świat małej retencji" 2014

  Polskie Towarzystwo turystyczno-krajoznawcze, Pomorska Komisja Fotografii Krajoznawczej w Gdańsku i Liga Ochrony Przyrody Okręg w Gdańsku ogłaszają OGÓLNOPOLSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY pod patronatem Komisji Fotografii Krajoznawczej ZG PTTK i Centrum Fotografii Krajoznawczej PTTK oraz Zarządu Głównego Ligi Ochrony Przyrody
  Cheap generic Viagra buy online without prescription.

  zobacz więcej