Reklama
SP nr 11 w Toruniu - tradycja "Debat Ekologicznych"

alt

Relacja z wydarzeń organizowanych przez SK LOP w Szkole Podstawowej nr 11 w Toruniu.

Tradycją Szkoły Podstawowej nr 11 im. Pabla Nerudy w Toruniu jest przygotowywanie międzyszkolnych konkursów o charakterze ekologicznym. W tym roku, 14 czerwca, podsumowano plastyczny konkurs ekologiczny pt. „Mniej odpadów – czyste środowisko”. W imprezie tej uczestniczył też przedstawiciel ZO LOP w Toruniu. Na podkreślenie zasługuje aspekt ekologiczny, który ma uzmysłowić dzieciom i młodzieży konieczność recyklingu naszych odpadów, z których większość powinna trafiać do ponownego przetworzenia. Będzie to zaprzeczeniem znanego powiedzenia: „co z oczu, to z myśli”. Należy również z uznaniem dodać, że każdorazowo debaty te mają ciekawą oprawę i przebieg, co jest niewątpliwie zasługą Pani Marii Narczewskiej, która opiekuje się Szkolnym Kołem LOP.

alt

Toruń, dnia 22.09.2012

 

Przygotował : Jan Brzeziński – Zarząd Okręgu LOP w Toruniu

 

Wygraj konkursy

 • Płazy Wokół Nas

  29 listopada 2013r. w Akwarium Gdyńskim odbyło się uroczyste podsumowanie ogólnopolskiego konkursu fotograficznego "Płazy Wokół Nas".


  zobacz więcej
 • Wręczenie nagród w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Przyroda Roztocza w obiektywie"

  alt

  Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbyło się w 20 listopada w Szkole Podstawowej im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie.


  zobacz więcej
 • Sesja Przyrodnicza „Wędrówki z Matką Naturą”

  alt

  7 listopada 2013 r. w Szkole Podstawowej nr 39 w Gdańsku odbyła się Sesja Przyrodnicza, będąca podsumowaniem konkursów organizowanych przez LOP Okręg w Gdańsku.


  zobacz więcej